Nova anketa: Specijalizirani oglasnici za posao

Već neko vrijeme nisam baš puno pisao, a i posljednja anketa je poduže vrijeme gore, pa da ukratko bacimo pogled na njene rezultate:

Od 37 osoba koje su odgovorile na pitanje “Planirate li ostvariti neke prihode kroz vaš online projekt?” velika većina — čak 89% — odgovorila je pozitivno, iako 27% ne zna kako će te prihode realizirati. Od onih koji znaju, 27% računa na prihode od oglašavanja, 3% na proviziju od prodaje (što god već misle prodavati), a zapanjuje da nitko ne računa na mjesečnu (ili u nekom drugom razdoblju) pretplatu. Najveći postotak, 32%, planira prihode ostvariti na više načina navedenih ranije.

Zatvaranjem ove ankete došlo je i vrijeme za novu, a ova se nadovezuje na moj idući post o specijaliziranim oglasnicima za posao.

Popularity: 21% [?]

No Comment

No comments yet

Leave a reply